Вітаємо на веб-сайті компанії Gras!

ПН - ПТ 09:00 - 17:00
office@gras.com.ua

Захисні ролети: переваги використання

Захисні ролети: переваги використання

Літо – це час, коли збираються у відпустку. Але що робити з будинком? Як захистити себе від крадіжок та несанкціонованих проникнень? Відмінним варіантом буде встановлення на вікна, а також двері захисних ролет, зламостійкість яких перевірена безліччю випробувань.

Крім функції «безпеки», ролети мають ще багато переваг, серед яких відмінна енергоефективність. Сертифікати якості доводять, що в зимовий період піно заповнені профілі зберігають до 30% тепла в будинку, а спекотні дні забезпечують прохолодну оптимальну температуру. Створює такі комфортні умови повітряна подушка, яка створюється між ролетою та вікном, не пропускаючи з вулиці холодне або тепле повітря. А якісне та щільне піно заповнення є бар’єром.

Захисні ролети також незамінні для бізнесу – майже кожен магазин використовує рольставні. Для того, щоб зберегти архітектурне рішення – використовуються екструдовані ґратчасті профілі, які працюють як захист і водночас вітрина 24/7.

Головні переваги захисних ролетів:

  1. Захист від зайвих поглядів. Ролети легко закриють видимість усередині приміщення.
  2. Зменшення шуму. Рольставні чудово шумо-ізолюють. Звук зможе проникати як зсередини, і ззовні.
  3. Захист від сонця. Профіль запобігає потраплянню сонячних променів у приміщення.
  4. Вітровий захист. Ролети мають вітрову стійкість
  5. Ергономічність. Відмінні теплоізоляційні властивості дозволяють зберігати оптимальну температуру.
  6. Захист від погодних умов. Профіль служить перепоною для поганої погоди – граду, поривів вітру та дощу.
  7. Зламостійкість – надійний захист вашого будинку.

Рольставні на будь-який смак

У світі існує три найкращі виробники ролетів – Doorhan, Alutech та Aluprof. Ці бренди зарекомендували себе як якісні виробники ролетних профілів класичної та економічної серії. Економічний відрізняється від стандартного профілю його завтовшки.

Ролетний профіль

Ролетні профілі різноманітні – все залежить від площі отвору та бажання клієнта.

Розрізняють два профілі:

  • Піно заповнений. Оболонка складається із міцного алюмінію, який заповнюється щільною піною. Профілі роликової прокатки бувають від 36 до 55 мм.
  • Екструдований. Складається з міцного товстого алюмінію і має підвищену жорсткість. Такий профіль має типорозміри 42 мм, 44 мм, 55 мм.

Для запобігання злому та підвищенню безпеки найчастіше використовують екструдовані кінцеві профілі.

Різними бувають і типи монтажу: накладний зовнішній і внутрішній монтаж, а також вбудований монтаж коробом назовні та всередину.

Типи управління

Існує три типи управління. Найбільш комфортний – автоматичний. Привід після натискання на клавішний вимикач відкриває ролету і закриває її. Також можна автоматично відкрити при натисканні на пульт керування або привести в дію за допомогою ключа-кнопки.

Ручне керування має два різні види: за допомогою комірного приводу або пружинно-інерційного механізму.

Кольорова гама включає понад 20 кольорових рішень для профілів роликової прокатки та більш як 19 для екструдованих ролет.

Якість ролетних профілів доведено безліччю досліджень та випробувань. Кожна партія на виробництві проходить ряд тестів, які підтверджують якість і надійність рольставнів.

Для того, щоб підібрати найкращий варіант для прорізів, обов’язково консультуйтеся з професіоналами! Поставити питання ви можете за телефоном чи онлайн.