Вітаємо на веб-сайті компанії Gras!

ПН - ПТ 09:00 - 17:00
office@gras.com.ua

Кращі виробники автоматики для розпашних воріт

Кращі виробники автоматики для розпашних воріт

У конструкції розпашних воріт саме автоматика відповідає за зручність поводження з ними. Автоматичні моделі дозволяють за допомогою пульта дистанційного керування відкривати та закривати ворота, не виходячи з машини. Від вибору автоматики залежить спосіб відкривання стулки, кількість вільного простору, яке займе механізм, та безпека у разі аварійної ситуації. На ринку є кілька великих виробників автоматики для воріт. Саме їх системи використовують у збиранні провідні марки.

Види автоматики для розпашних воріт

Залежно від умов експлуатації змінюється тип систем автоматичної роботи воріт.

  1. Автоматика з електромеханічним приводом лінійного типу. Приводить стулку в рух за допомогою втягування або висування штока приводу. Використовується для автоматизації орних систем з високою інтенсивністю навантаження, підходить для використання у виробах промислового сектора.
  2. З електромеханічним приводом важільного типу. Для руху стулки використовується система важелів із кількох секцій. Можуть монтуватися тільки на широкі колони, які підходять для приватних об’єктів із шириною отвору до 3 м.
  3. З приводом підземної установки. Обертальний момент від приводу передається безпосередньо на стулку. Використовується в тих випадках, коли важливо зберегти початковий вид стулки, що підходить для вузьких прорізів.

Виробники автоматики для розпашних воріт

На сьогодні незаперечними лідерами у виробництві автоматики для розпашних воріт є дві італійські компанії: Came і Roger Technology.

Came

Компанія існує з 1972 року і займається випуском автоматики для гаражних та промислових воріт, систем контролю доступу, охоронних сигналізацій та систем «розумний дім». У процесі розробки компанія використовує інноваційні рішення, а також враховує потреби людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями. В асортименті марки представлено весь спектр автоматизованих систем. Лінійні представлені серіями – Ati, Axo, Krono, Amico, важільні – серії Flex, Stylo, Fast, Ferni, підземні – Frog, Frog-J, Myto, Super Frog. Також в асортименті бренду представлені універсальні рішення для монтажу як на колонах, так і під землею, а також системи монтажу в умовах обмеженого простору.

Roger Technology

Компанія існує з 1975 року та постачає автоматичні рішення для всіх типів воріт по всій Європі. Виготовлення використовується багатоступенева система контролю якості. Випробуванням піддається механічна та електронна частина кожної системи. Щодо дизайну, пристрої марки мають лаконічну, стандартну форму, але виробники пропонують кілька колірних рішень.

При покупці автоматичних воріт уточніть у виробника, автоматику якої марки він використовує в складанні своїх конструкцій.

Nice

Компанія існує з 1990 року і займається виробництвом практичних та одночасно дизайнерських рішень безпеки та контролю в будинку – системами автоматики для воріт, дверей, ролет, шлагбаумів та маркізних систем, а також пристроями для контролю доступу та освітлення.

Автоматика для воріт представлена широким асортиментом: лінійні – приводи з черв’ячним редуктором; важільні – використовують для воріт шириною не більше 3,5 метрів, прості в монтажі, але потребують монолітної основи; підземні – зі складнішим механізмом, завдяки чому характеризуються підвищеною надійністю, захищені від зовнішніх впливів.

Перша компанія у сфері домашньої автоматизації, яка приділяє особливу увагу дизайну. Приводи вирізняються вишуканою якістю, завдяки чому завойовують важливі міжнародні нагороди.

Comunello

Компанія існує з 1965 року та займається випуском широкого спектра рішень автоматизації гаражних та в’їзних воріт, віконних систем, а також шлагбаумів.

На ринку продажу України бренд з’явився нещодавно, але вже встиг здобути блискавичний успіх.

Автоматика для воріт представлена трьома видами: Abacus – алюмінієвий лінійний електропривод з можливістю живлення 24В і 230В; Condor – ударостійкий важільний привід для стулок від 2,2 до 3,5 метрів; Ram – компактний телескопічний привід забезпечує продуктивність за будь-яких погодних умов.